Sevilen iş adamı Adem Özbey AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Sevilen iş adamı Adem Özbey AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili aday adaylığını açıkladı.

Kars Haber Ajansi: 14 Mayıs’ta yapılacak 29 dönem Milletvekili seçimleri için İstanbul'un  genç ve sevilen iş adamı Adem Özbey AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili aday adaylığını açıkladı.


Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul il başkanlığı  binasında gerçekleştirilen basın açıklamasına Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul  İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, parti il yöneticileri, İstanbul il Teşkilatı, partililer ve çok sayıda vatandaş ile Özbey’in ailesi katıldı.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'na İstanbul 1.Bölge Milletvekili aday adaylık başvurusunu gerçekleştiren İş Adamı Adem Özbey "Hakkımızda hayırlısı olsun. Büyük heyecanımız var, hizmet aşkımız var. Rabb'im nasip ederse aziz milletimize en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Şahsıma partimize ve özellikle de milletimize sevdalı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a teveccüh gösteren herkese teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Önümüzde çok önemli bir seçim var. İnşallah Cumhurbaşkanımızı yine güçlü bir destek ile yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Türkiye tarihi bir seçime gidiyor. Vatandaşlarımız kendisine hizmet edeni son 20 yıldır olduğu gibi yeniden iktidara getirecektir. Buna olan inancımız tamdır"diye ekledi,

Yorum Yaz