“ÖZBEY CUMHURBAŞKANIMIZI KAZANDIRMAK VE PARTİMİZİN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

“ÖZBEY CUMHURBAŞKANIMIZI KAZANDIRMAK VE PARTİMİZİN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

 

Kars Haber Ajansi:İstanbul 1 bölgeden Milletvekili Aday Adayı olan  sevilen iş Adamı  Adem Özbey Bizler Milletvekili olsak ve olmasakta  Ak Partinin kuruluşundan beri  partimizden ayrılmadık ayrılmayacağız diyen Özbey şöyle devam etti“Bizlerin bu seçimdede   Sayın Cumhurbaşkanımızı kazandırmak ve partimizin geleceği için durmadan çalışacağız. Milletvekili Adayı olsakta olmasakta Partimizin çizgisinden ayrılmadık bundan sonra da ayrılmayacağız ” dedi.


AK PARTİ’NİN BİR NEFERİ VE ÜYESİYİM

Adem Özbey Milletvekilliği Aday Adayı olduğunda amacının hizmet olduğunu Adaylık verilen Milletvekili ardadaşlarımında ayını hizmeti olduğunu belirtirken “Ben AK Parti’nin bir neferi, üyesiyim, bunda sonra da üyesi olmaya devam edeceğim.” Diyen Özbey, “Bizim gönlümüzde Türkiye’nin ve dünyanın liderini, ülkemizim geleceği için yeniden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı seçmek ve seçtirmek, bunun için çalışacağız.

Biz partiliyiz onun için elimizden geleni yapacağız, maddi ve manevi gezmediğimiz hiçbir kapıyı bırakmayacağız. Seçimlerde adaylığım  için Müracat ettim . Kesinlikle bir beklentim yoktur. 2002 yılından bu yana zaten hep kapı kapı dolaştık. Yine de dolaşacağız.

Cumhurbaşkanımızı kazandırmak ve partimizin geleceği için canla başla çalışacağız. Milletvekili aday adaylığına Müracaat eden bütün arkadaşlarımız, İl Başkanlarımız, ilçe başkanlarımız olsun bütün teşkilat mensubu arkadaşlarımız bu niyetteler.

Biz bu güne kadar partimizin çizgisinden ayrılmadık bundan sonra da ayrılmayacağız. İnşallah her zaman kazandığımız gibi bu seçimi de başarıyla kazanacağız.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında dünyaya umut olan bir ülkenin lideri için, ülkemizin geleceği için hep birlikte çalışacağız, kapı kapı dolaşacağız. Gitmediğimiz hiçbir kapı elini öpmediğimiz bir bir insanı da bırakmayacağız, Allah’ın izniyle. Seçime teşkilatlarımız tam kadro hazırdır. bu zaferi yine elde edeceğiz” diye konuştu.

Yorum Yaz