Kars'ta, İsmet Paşa İlkokuluna bilgisayar laboratuvarı kuruldu

Kars'ta, İsmet Paşa İlkokuluna bilgisayar laboratuvarı kuruldu

Kars Haber Ajansi:Yusufpaşa Mahalle Muhtarı A. Ferit Koç’un girişimleri ile hayırseverler tarafından Kars’ın en eski okullarından biri olan İsmet Paşa İlkokuluna bilgisayar laboratuvarı kurdu.

10 adet laptop ve aksesuarların hediye edildiği ifade eden Yusufpaşa Mahalle Muhtarı A. Ferit Koç, Kars'ın en eski okullarından olan ve kendisinin de ilkokul yıllarında öğrencisi olduğu, Yusufpaşa Mahallesi'ndeki İsmet Paşa İlkokulu’na hayırsever vatandaşların katkılarıyla bilgisayar laboratuvarı kurulduğunu söyledi.

Öğrencilerin büyük bir sevinç ve ilgi ile karşıladığı dile getiren Koç, "İlkokul sıralarında okumuş olduğum okuluma böylesi bir hizmette katkı sağlayabilmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum. 10 adet Laptop ve aksesuarlarını hediye eden hayırseverlerimize Muhtarlığımız, mahalle sakinlerimiz, okulumuz, şahsım ve en çok da çocuklarımız adına teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.” dedi.

hayirseverler-karstaki-okula-bilgisayar-laboratuvari-kurdu-1.jpghayirseverler-karstaki-okula-bilgisayar-laboratuvari-kurdu-2.jpghayirseverler-karstaki-okula-bilgisayar-laboratuvari-kurdu-3.jpghayirseverler-karstaki-okula-bilgisayar-laboratuvari-kurdu-4.jpghayirseverler-karstaki-okula-bilgisayar-laboratuvari-kurdu-5.jpghayirseverler-karstaki-okula-bilgisayar-laboratuvari-kurdu-6.jpghayirseverler-karstaki-okula-bilgisayar-laboratuvari-kurdu-7.jpghayirseverler-karstaki-okula-bilgisayar-laboratuvari-kurdu-8.jpg

Yorum Yaz