Kağızman Kaymakamı Daştan, vatandaşlarla bayramlaştı,

Kağızman Kaymakamı Daştan, vatandaşlarla bayramlaştı,

Kars Haber Ajansi:Kağızman Kaymakamı Okan Daştan, Ramazan bayram namazını, Kağızman merkez camiinde kıldı.

Kaymakam Daştan Bayram namazı sonrası , cami içinde vatandaşlar ile bayramlaştı. Bayramlaşmada Kağızman Belediye Başkan Vekili Mutlu Yüce,İlçe Jandarma Komutanı binbaşı İlker Kars, İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Doğan da hazır bulundu.

Kağızman Kaymakamı Okan Daştan, “Birliğin ve beraberliğin daha anlamlı olduğu, sevincin ve mutluluğun paylaşıldığı en özel zamanlardan birisi olan bayramlarımız. Birçok güzel hasleti, değerleri bizlere hatırlatan, bu değerleri yaşamamıza imkan sağlayan Ramazan ayını geride bırakmanın hüznünü yaşarken Bayrama erişmenin heyecanını yaşıyoruz. Bu yılkı bayramı yüzyılın felaketi olarak anılan depremlerde kaybettiğimiz vatandaşlarımızın aziz hatırası dolayısıyla hüzünle karşılıyoruz. Elbette bu büyük deprem, hatıralarımızdan uzun süre silinmeyecek.
 Bu bayramda yine büyüklerimizi unutmayalım. Onları ziyaret edelim, uzaktalarsa arayıp bayramlarını tebrik edelim, dostlarımızla, varsa kırgınlıklarımıza son verelim. Bayramlar paylaştıkça güzel. Bayram günleri birlik ve beraberliğin en güzel örneklerini yaşadığımız yegane günlerdendir. Bu duygularla Kağızmanlı hemşehrilerimiz ve aziz milletimiz başta olmak üzere, tüm İslam Alemi'nin mübarek Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor, sevdiklerimiz ile birlikte mutlu ve huzurlu nice bayramlar geçirmeyi Rabbimizden niyaz ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz