Kağızman İlçe Emniyet'ten uyuşturucu operasyonu 8 gözaltı,

Kağızman İlçe Emniyet'ten uyuşturucu operasyonu 8 gözaltı,

Kars Haber Ajansi:Kağızman ilçesinde Emniyet Müdürlüğü'nce son iki ay içerisinde yaya devriyesi bekçiler motorize ekipleri tarafından yapılan narkotik operasyonlarında 31 gram metamfetamin , 61 gram kubar esrar , 66 adet kırmızı reçeteye tabi ilaç ile çok sayıda uyuşturucu madde kullanmaya yarayan aparat ele geçirildi 8 kişi gözaltına alındı. Emniyetten yapılan açıklamada, uyuşturucu ile mücadelenin kararlılıkla süreceği bildirildi.


Kağızman İlçe Emniyet Müdürlüğü'nce son iki ay içerisinde  yapılan narkotik operasyonlarındaki başarılı tablo açıklandı. Taşınması ve satılması yasak olan uyuşturucu maddelerin ele geçirilmesi, gerekli işlemlerin yapılarak adli mercilere sevk edilmesi için gerekli çalışmaların yapıldığı ifade edilirken, yapılan operasyonlarda 31 gram metamfetamin , 61 gram kubar esrar , 66 adet kırmızı reçeteye tabi ilaç ile çok sayıda uyuşturucu madde kullanmaya yarayan aparat ele geçirildi 8 kişi göz altına alındı.

Kağızman ilçe Emniyet Müdürlüğü'nce yapılan açıklamada Uyuşturucu madde kullanımı, satılması ve taşınması ile genç ve çocukların korunması amacıyla uyuşturucu ile mücadelenin kararlılıkla sürdürüleceği bildirildi.

 

Yorum Yaz