Kağızman'da doğal gaz çalışmaları başladı

Kağızman'da doğal gaz çalışmaları başladı
Kağızman'da doğal gaz çalışmaları başladı


Kars Haber Ajansi:Kars'ın Kağızman ilçesinde doğalgaz altyapı çalışmaları kesilen kurbanın ardından yapılan dualarla başladı.


Kağızman'da doğalgaz hattı çalışmaları, kurban kesilerek başladı. Açılışta konuşan Ak Parti Kağızman İlçe Başkanı Nuri Turan, Ak Partinin görev süresi içerisinde geriye dönüp bakıldığında Kağızman'ın Bir Çok noktalarında  65. Hükümet Ulaştırma Bakanımız Sayın Ahmet Arslan ve Tarım Komisyon Başkanı ve Kars Milletvekilimiz Sayın Yunus Kılıç tarafından birçok hizmeti ürettiklerini ve üretmeye de devam ettiklerini vurguladı.

 
Son olarak ilçeye 65. Hükümet Ulaştırma Bakanımız Sayın Ahmet Arslan ve Yunus Kılıç'ın sözü olan doğalgazı kazandıracak olmanın mutluluğu içinde olduklarını ifade eden Başkan Turan, "65. Hükümet Ulaştırma Bakanımız Sayın Ahmet Arslan'ın talimatlarıyla Yüklenici firma ile prosedürleri tamamlayarak bu bölgenin teslimini yapacağız. 


Bundan sonra da hızlı bir şekilde ilçemize doğal gazı kazandıracağız. Çarşı merkezindeki asfaltlı yolun durumunu biliyoruz. Esnafımızdan ve vatandaşlarımızdan biraz daha sabırlı olmalarını istiyoruz. Doğalgazın alt yapısı çalışmaları önümüzdeki haftalar başlar başlamaz evlere doğal gaz hatlarını çekmeye başlayacağız" dedi.


En kıs bir süre gibi ilçeye ilk gazın verileceğini belirten Başkan Turan, doğalgazın ilçeye hayırlı olması temennisinde bulundu.
 

Yorum Yaz