İzmirli iş adamları Kaz Gecesi’nde buluştu

İzmirli iş adamları Kaz Gecesi’nde buluştu

Kars Haber Ajansi:Genç iş adamı "ULAŞ DURAK YAPI  VE İNŞAATI"ın sahibi Ulaş Durak'ın öncülüğünde İzmir Bayraklı'da yapılan Kaz Gecesinde, Karslı iş adamlarını bir araya getirdi. 

İzmir Bayraklıda genç iş adamı ULAŞ DURAK YAPI İNŞAAT'ın sahibi Ulaş Durakın öncülüğünde yapılan kaz gecesine,Murat AKÇAY ,Akp Bayraklı meclis üyesi Seyfettin AKBAŞ,Eşref YALÇIN ,
Suat ÖZKAYA,Semih ÇOBAN ,Kick boks hocası İbrahim BÜYÜK,Ercan ÖZKAYA, 
Muhammet ŞİMŞEK,Alper DAMAT,Ardahan ili çıldır dernek başkanı Durmuş AKÇAY,
Hikmet GÜVELİ,Efe ŞAH,Batuhan can DURAK,Hüseyin can DURAK,İsmail ÖZKAYA ,
 Arma makina,Şen Makine Ömer Şen, ve  saygın iş adamları ve gazeteciler katıdı.


İş Adamı Ulaş Durak "Biz birlik beraberliğimizle büyük ve güzel bir aileyiz” diyen Ulaş Durak Yapı ve inşaatın sahibi Ulaş Durak“Bizler iş adamları olarak ilimizin, renkli kültürel zenginliklerimizi paylaşabileceğimiz böyle güzel etkinliklerde buluşturmak bizleri mutlu ediyor.

İzmir Bayraklıya, farklı bölgelerden gelen vatandaşlarımızın, birlik ruhuyla huzur içinde yaşadığı bir kent. Bizi biz yapan tüm değerlerimizle bütün olmamızı pekiştirecek böyle güzelliklere ihtiyacımız var. Ülkemizin çeşitli bölgelerinden gelerek İzmir Bayraklı’ya yerleşen hemşehrilerimizin yöresel değerlerini yaşatacağı böyle güzel etkinliklerin gerçekleştirilmesine katılmaları  beni çok mutlu etti bu gibi etkinliğimiz her zaman sürecek.

Bu akşam yapılan kaz gecesinde  birliktelik duygularını her zamanpekiştirmesini diliyorum” dedi. Türküler ve halaylarla birlikteliğin coşkusunun yaşandığı gecede katılımcılar doyasıya halay çekerek eğlendi.

Yorum Yaz