İYİ Parti Kars Milletvekili adayı Prof.Dr. Alpaslan Yüce: “Hiçbir adaya iftira atmadık ve atmayacağız”

İYİ Parti Kars Milletvekili adayı Prof.Dr. Alpaslan Yüce: “Hiçbir adaya iftira atmadık ve atmayacağız”

İYİ Parti Kars Milletvekili adayı Prof.Dr. Alpaslan Yüce, “Seçim kampanyamız boyunca Kars’ın dengelerini ve hassasiyetlerini gözettik ve gözetmeye devam edeceğiz. Hiçbir adaya iftira atmadık ve atmayacağız” dedi.

Seçim çalışmalarını yürüten İYİ Parti Kars Milletvekili adayı Prof.Dr. Alpaslan Yüce’nin açıklaması şöyle: “Değerli Kars halkı; Ülkemizin ve Kars’ın kaderini belirleyecek olan seçimler on gün kaldı. Seçim süreci başladığından beri bize gösterdiğiniz yoğun ilgiden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bildiğiniz gibi seçim kampanyamız boyunca Kars’ın dengelerini ve hassasiyetlerini gözettik ve gözetmeye devam edeceğiz. Hiçbir adaya iftira atmadık ve atmayacağız.

Seçim dönemi boyunca Kars’ın Kars’ta yaşayan evlatları olarak, Kars’ın sorunlarını ve çözümlerini konuştuk. Halkımız da bize ve birikimimize müthiş bir teveccüh gösterdi. Halkımızın bize gösterdiği bu teveccüh, birilerini aşırı derecede rahatsız etmiş olmalı ki, bazı sosyal medya hesaplarında şahsıma dönük gerçeklikle alakası olmayan haberler yapıldı.

Bu haberleri yapanları ve yaptırılanları biliyoruz ve haklarında yasal işlem başlatacağız. Ancak Kars’ta siyasetin değişmesi gerektiğini de ilk günden beri ifade ediyoruz. Seçim kazanmak için her yol mübah değildir. Halka yalan söyleyerek, iftira atarak kazanılacak bir zaferin halka yararı olmayacaktır. Bundan dolayı kıymetli hemşehrilerimiz, size yalan söylemedik ve söylemeyeceğiz.

Kars’ın Kars’ta yaşayan, sizlerle sürekli yüz yüze bakan evlatları olarak kendimizi size emanet ettik. Bizleri desteklediğinizi ve bizim için bizden fazla çalıştığınızı biliyorum. Bunun için sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. 10 gün sonra sandıktan çıkan iradenizin arkasında kaya gibi duracağımızı sizleri mahçup etmeyeceğimizi bilmenizi isterim. Türkiye İYİ olacak, Kars İYİ olacak.”

Yorum Yaz