İYİ Parti Kars Milletvekili adayı Prof. Dr. Alpaslan Yüce'den önemli mesaj

İYİ Parti Kars Milletvekili adayı Prof. Dr. Alpaslan Yüce'den önemli mesaj

İYİ Parti Kars Milletvekili Adayı Prof. Dr. Alpaslan Yüce, seçime iki gün kala bazı değerlendirmelerde bulundu.

İYİ Parti Kars Milletvekili Adayı Prof. Dr. Alpaslan Yüce’nin değerlendirmesi şöyle :

"Değerli Kars Halkı, Sevgili Hemşerilerim.

Hepinizin bildiği üzere yaklaşık 1 ay önce başlatmış olduğumuz seçim çalışmalarının sonuna yaklaşmış bulunmaktayız. Geride bıraktığımız 1 aylık süre zarfında sahada gördüğümüz teveccüh ve ilgi bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Bu ilginin karşılığında ben ve diğer aday arkadaşlarım her gün daha motive olduk ve daha çok kişiye ulaşmaya gayret ettik.

Sizlere birkaç hususta yapmış olduğumuz çalışmanın değerlendirmesini yaparak bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum.

• Şehir Merkezinde ve İlçelerin tamamında tarafımızca yaptırmış olduğumuz anketler ve ya tarafsız anket firmalarından almış olduğumuz sonuçlara göre çoğunlukta 1. Parti olarak çıkmaktayız. 1. Parti olmadığımız bölgelerde ise 2. Parti konumundayız. Bu durum bize olan teveccühün boyutunu göstermektedir.

• Sahada karşılaştığımız diğer önemli hususlardan bir tanesi de biz gitmeden insanların zaten bizimle ilgili olumlu kararlar verdiğine şahit olduk. En uzaktaki köyden en şehir merkezindeki mahalleye kadar İYİ PARTİ’ nin herkesin dilinde konuşulduğuna bizzat şahit olduk.

• İthal adaylardan ziyade bu şehirde yaşamış olmamız, ailemizin çevremizin bu şehirde olması, işimizin gücümüzün bu şehirde olmasının halkımızın üzerinde önemli bir etkisinin olduğunu gördük. Bu durum Kars halkı tarafından sahada  bizlere çokça yansıtıldı.

• Diğer bir hususta ulaştığımız insanların artık değişim zamanının geldiği, önceki dönemlerde iktidara ya da onun ortağına oy veren seçmenlerin artık vermeyeceğini, ülke gündeminden kaynaklı çok ciddi oy kaybı yaşayacaklarını ve bu rüzgarında bizim tarafımıza döndüğüne şahit olduk.  Çok ciddi ekonomik sıkıntıların yaşandığını zaten biliyorduk, çalışmalarımız neticesinde gördük, tescilledik.

• Milletvekili listelerinin belirlendiği günden itibaren halk tarafından kazanacak aday profilinde olmamız, çok ciddi bir oy alacağımızın herkes tarafından konuşulması, partimizin genel trendinin yükselişte olması bizlerin bu seçimi kazanacağının göstergesi olmuştur.

Bizler yerelde Kars’ın sorunlarını çok iyi biliyoruz. Kars için gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.  Ben ve diğer milletvekili aday arkadaşlarım için bu zamana kadar zaten böyle olan süreç bundan sonra da böyle devam edecek. Bizler bu şehirde yaşamaya her zaman devam edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Kıymetli Hemşerilerim, çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda bizlere göstermiş olduğunuz teveccüh için şahsım ve diğer aday arkadaşlarım adına sizlere teşekkür ediyorum. Biz inandık, siz de inanın."

 

Yorum Yaz