BAŞKAN YILDIZ'DAN AFET BÖLGESİNDEN DÖNEN BELEDİYE PERSONELİNE PLAKET

BAŞKAN YILDIZ'DAN AFET BÖLGESİNDEN DÖNEN BELEDİYE PERSONELİNE PLAKET

Kars Haber Ajansi:Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız, deprem bölgesinde arama kurtarma ve yardım çalışmalarına katılarak Kağızman’a dönen 4 belediye personeli ile bir araya gelerek  yaptıkları başarılı çalışmalardan dolayı tebrik etti, plaketle ödüllendirdi,

Başkan Yıldız “Fedakârca Mücadele Ettiniz”

Belediye Toplantı Salonu’nda Deprem bölgesinde dönen yardım ekibiyle bir araya gelen Kağızman Belediye Başkanı Nevzat Yıldız“Aziz Milletimizin tekrar başı sağ olsun. 
Depremde vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Ülkemiz çok büyük bir deprem felaketi yaşadı. Depremin ilk anından itibaren milletimizle tek yürek olup oradaki vatandaşlarımıza ulaşma noktasında büyük çaba içerisine girdik. 


6 Şubat 2023'de meydana gelen büyük Kahramanmaraş  depreminde Kağızman Belediye Başkanlığı İtfaiye Müdürlüğüne bağlı  1 İtfaiye aracı ,1 cenaze aracı,1 kamyon,1 ekskavatör aracı  olmak üzere 4  personelimiz depremin ikinci gününden itibaren çalışmalara katılmıştır.


Ellerinden gelen tüm gayreti göstererek görev yapan 4  personel arkadaşımızdan 3 arkadaşımızın deprem bölgesindeki görevleri bitmiş 1 personelimiz ve ekskavatör aracımız çalışmalara devam etmektedir.Görev dönüşü sonucunda arkadaşlarımıza teşekkür plaketi takdim ettik.Ülkemizde meydana gelen bu büyük felaketin bir daha yaşanmamasını temenni eder afet bölgesinde bulunan kahraman arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim.” dedi.

Yorum Yaz