AK Partinin Akyaka Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı.

ERCÜMENT DAŞDELEN - KARS HABER AJANSİ

AK Parti, Kars genelinde 14 Mayısta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri için çalışmalarına hız vererek Kars tarihinin en büyük ve en geniş katılımlı seçim kampanyasını başlattı.

AK Parti Kars Milletvekili adayları Adem Çalkın, Prof. Dr. Yunus Kılıç ve Serkant Aykul, Akyaka ziyaretinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandılar.

AK Parti Kars’ta ve ilçelerde tarih yazmaya devam ederken, AK Parti Kars Milletvekili adayları yorulmadan, durmadan yolları arşınlamaya ve gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Akyaka’da Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışı yapıldı. Akyaka halkı AK Parti Milletvekili adaylarına yoğun ilgi göstererek bağrına bastı.

Akyaka SKM açılışına, AK Parti Kars Milletvekili 65. Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile AK Parti Kars Milletvekili 1’nci sıra adayı Adem Çalkın, AK Parti Kars Milletvekili ve AK Parti Kars Milletvekili 2’nci sıra adayı TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyon Başkanı Prof. Dr. Yunus Kılıç, AK Parti Kars Milletvekili 3'ncü sıra adayı Serkant Aykul, Akyaka Belediye Başkanı Ergüder Toptaş, AK Parti İl Başkanı Kadir Sarıdağ, AK Parti Akyaka teşkilat mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Miting havasında geçen Akyaka SKM açılışında Milletvekilli adayları vatandaşlara AK Parti hükümetleri döneminde yapılan yatırımları bir bir anlattı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileterek destek istediler.

AK Parti Kars Milletvekili adayları Kars'ı Milletvekili bazında TBMM’de en yüksek sayı ile temsil etmek için tüm gücüyle dur durak bilmeden kapı kapı dolaşıp vatandaşlarla görüşmelerini sürdürüyor.

Vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını ileterek destek isteyen AK Parti Milletvekili adayları, bir yandan Türkiye Yüzyılı ve AK Parti’nin 2023 hedefleri ve hizmetleri anlatılırken diğer yandan da önümüzdeki süreçte yapılması planlananlar üzerine fikirler aktarılıyor.

Amacın sadece ziyaret edip el sıkışmak olmadığını, bu ziyaretlerde birçok konu üzerine görüşmeler yapıldığını da aktaran AK Parti Kars Milletvekili adayları, görüşmelerde her fikre saygı duyduklarını Kars için el ele verilmesi gerektiğinin altını çiziyorlar.

Esnaf, ev, köy ve ilçeleri ziyaret eden AK Parti Kars Milletvekili adayları her kesimden gördükleri ilgiden memnun olduklarını, bu yoldaki kararlılıklarının da arttığına dikkat çekiyorlar.

AK Parti Kars Milletvekili adayları ve beraberindeki yöneticiler Akyaka ilçe merkezinde esnaf ziyareti yaparak taleplerini dinledikten sonra ilçeden ayrıldılar.

Yorum Yaz